مدارک
_

ماژول مدارک

_

پزشک محترم، شما با استفاده از ماژول مدارک قادر خواهید بود تمامی مدارک بیمار از جمله آزمایشات، تصاویر رادیوگرافی و هر آنچه که ممکن است در پرونده بیمار نیاز به ذخیره داشته باشد (به صورت فایل عکس)، را نگهداری نمایید. قابلیت مهم ذخیره اطلاعات در این ماژول، امکان ایجاد تگ های مختلف برای موارد گوناگون است به نحوی که شما صرفا با انتخاب گزینه مورد نظر، می توانید تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمایید و امکان دسترسی شما را به مراتب افزایش می دهد.

دسترسی به مدارک بیمار در طول دوره درمان، قطعا از جمله مواردی است که مورد نیاز شما پزشک عزیز می باشد که این مهم در نرم افزار در نظر گرفته شده است.

شما در ماژول مدارک، امکان نمایش اطلاعات پذیرش مراجعه کننده، نمایش patient history و همچنین امکان ایجاد شورتکات بیمار در حال ویزیت در دسکتاپ را خواهید داشت.

امکان مشاهده تصاویر، بزرگنمایی، حذف و همچنین قرار گیری یک فولدر مشخص در پرونده بیمار از جمله قابلیت های دیگر این ماژول می باشد.

همچنین با تهیه اسکنر برای مجموعه خود می توانید تصاویر مد نظر را مستقیم اسکن نموده و همزمان در ماژول مدارک ذخیره نمایید و به این فرآیند سرعت بخشید. (قابلیت ارتباط اسکنر با نرم افزار توسط کارشناسان قرار داده شده است).

از آنجا که الصاق و اسکن مدارک بیمار در اغلب موارد توسط سیستم منشی انجام می گیرد با ایجاد share بین سیستم پزشک و منشی، امکان مشاهده کلیه تصاویر برای پزشک نیز فراهم می شود.

 

ثبت مدارک بیمار