ماژول پیامک
_

ماژول پیامک

_

امروزه با توجه به اهمیت وقت و زمان برای مراجعین، لزوم داشتن سیستم وقت دهی امری غیر قابل انکار است. نرم افزار اکسیر در کنار ماژول وقت دهی که به ثبت نوبت مراجعین در جهت ایجاد نظم در برنامه کاری مطب می پردازد، ارسال پیامک را توسط این ماژول برای شما فراهم میسازد.

ماژول پیامک نرم افزار اکسیر، قابلیت ارسال خودکار پیامک ثبت نوبت و همچنین یادآوری (با امکان تنظیم زمان یادآوری) را برای مراجعین دارا می باشد و شما تنها با تهیه این ماژول به سادگی به این مهم دسترسی پیدا خواهید کرد به گونه ای که به محض ثبت نوبت ( بدون هیچ پیچیدگی خاصی) پیامک به طور خودکار ارسال می گردد. استفاده از این ماژول می تواند مطب شما را از ایجاد آشفتگی، تداخل نوبت های بیماران و … در امان نگهدارد. همچنین ارسال پیامک یادآوری به منزله اهمیت قائل شدن مجموعه شما برای مراجعین محسوب میگردد، که این امر در حوزه رضایتمندی مراجعه کننده یا زیباجو از لحاظ روانی تاثیر گذار است.

همچنین شما با تهیه ماژول پیامک، می توانید انواع پیامک از قبیل تبریک اعیاد، و یا تغییر ساعت مطب و یا آدرس مطب و … را با امکان تنظیم متن پیامک به دلخواه خود، برای مراجعین ( کلیه پرونده های موجود و یا انتخاب گزینشی) ارسال نمایید.

قابل ذکر است که ارسال پیامک در نرم افزار اکسیر از طریق دو پنل تبلیغاتی و خدماتی امکان پذیر است با این تفاوت که در پنل خدماتی محدودیت ارسال وجود ندارد اما در پنل تبلیغاتی به کاربرانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نمودند، پیامک ارسال نمی شود. شما پزشک عزیز می توانید بنا بر انتخاب خود یکی از این دو نوع را تهیه نمایید.

پنل پیامک نرم افزار مطب